הסוול המושלם - איפה ומתי לתפוס גלים במלדיבים

התקופה הטובה ביותר לבקר במלדיבים, אם אתם מתעניינים בטיול גלישה, היא בחודשי החורף של חצי כדור הארץ הדרומי, בין סוף מרץ לתחילת אוקטובר. לחובבי הגלים האיכותיים יותר, הייתי ממליץ לבקר בין יוני לספטמבר, כאשר הגלים הגדולים יותר מגיעים לארכיפלג.

הגלים המגיעים לאזור, די זהים לאלו אליהם התרגלו הגולשים באינדונזיה כשההבדל העיקרי הוא שבמלדיבים, הגלישה יותר נוחה כיוון שנדיר לגלוש בגאות נמוכה ולהסתכן בפגיעה בריף, שבחלקים גדולים של הספוטים המפורסמים, מת.

בין הפוינטים המומלצים, יש לציין את נינג (NINJAS, לכיוון ימין), סולטנס (SULTANS, לכיוון ימין), צ'יקנס (CHICKENS, לכיוון שמאל) וקוקס (COKES, לכיוון ימין) אשר נמצאים באטול הצפוני של מאלה.

על מנת להגיע לספוינטים השונים, גם אלו של האטולים הדרומיים יותר או לכאלה שרחוקים יותר, ניתן להגיע בהפלגה (ספארי גלישה) או על ידי השכרת חדר באחד מבתי המלון המתמחים בנושא כמו הודורנפושי איילנד ריזורט (Hudhuranfushi Island Resort ).

כיוון שהמלדיבים הם קובצת איים מרוחקים עם אוכלוסיה קטנה והעובדה שכנראה התרגלתם כבר לגלשן האישי שלכם, אני ממליץ בחום להביא את הגלשנים שלכם מהבית ולא לנסות להשכיר/לקנות או להתקמבן על אחד במקום.

להזמנת ספארי גלישה במלדיבים

כל הזכויות שמורות יש תיירות